GK ESTATE BY KASIA GAJEK

O mnie

GK ESTATE BY KASIA GAJEK

Poznaj mnie

Nikt nie rodzi się agentem nieruchomości. Ja też! Biznesowo rozwijam się  od 25 lat. Konsekwentnie buduję swoją markę osobistą, reputację i wiarygodność. Przez te lata, pracując w korporacji, agencjach komunikacji marketingowych, zakładając własną agencję ślubną, która z powodzeniem organizuje od 17 lat spektakularne śluby i wesela, zbudowałam obszerną  sieć kontaktów, która z powodzeniem  sprawdza się w obrocie nieruchomościami. Jestem bowiem przekonana, że relacje w tym biznesie są kluczowe.

Klienci cenią mnie za nieszablonowe podejście, kreatywność, zaangażowanie, determinację, dyskrecję i wysoką jakość obsługi. W obu obszarach moich zawodowych doświadczeń  wsłuchuję się w ich potrzeby, selekcjonuję najlepsze, spersonalizowane oferty, opracowuję rozwiązania, realizuję projekty osadzone w oczekiwanym czasie i w budżecie. Zawodowo spełniam marzenia!

GK ESTATE BY KASIA GAJEK

Poznaj mnie

Sprzedaż czy kupno domu albo mieszkania wiąże się z bardzo dużymi emocjami, które mogą wydłużać lub utrudniać sfinalizowanie transakcji. Jestem z wykształcenia psychologiem i potrafię opanować emocje obu stron, prowadząc proces sprzedaży/zakupu w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia.

Przez 25 lat doświadczeń zawodowych nabyłam niezbędne kompetencje, które sprawiają, że jestem godnym zaufania partnerem.

GK ESTATE BY KASIA GAJEK

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!