GK ESTATE BY KASIA GAJEK

Korzyści

GK ESTATE BY KASIA GAJEK

Korzyści ze współpracy

Nikt nie sprzedaje i nie kupuje nieruchomości spontanicznie. Jeśli wciąż zastanawiasz się czy potrzebujesz agenta nieruchomości, bo może jednak poradzisz sobie samodzielnie, albo masz niemiłe doświadczenia i się wahasz, zweryfikuj moją ofertę i dowiedz się, dlaczego warto zaangażować mnie w ten proces.  

GK ESTATE BY KASIA GAJEK

Co gwarantuję?

Szybkość reakcji

Na pewno oddzwonię, odpiszę, będę na czas, z dobrze przygotowaną ofertą. Rozumiem swoją pracę jako aktywne działanie, a nie bierne pozyskiwanie nieruchomości do bazy.

Dopasowanie przedstawianych ofert

Zgodnie z przedstawionymi kryteriami selekcjonuję nieruchomości zanim przedstawię je Klientowi- szanuję swój i Twój czas.

Wiedzę i rzetelność

Nie musisz się na rynku nieruchomości znać - przeprowadzę Cię przez cały proces korzystając z usług i doświadczeń prawnika i notariusza.

Skuteczność

Jeśli przyjmuję nieruchomość do sprzedaży tzn., że w nią wierzę, widzę potencjał, mam przekonanie, że ją sprzedam czy wynajmę, utożsamiam się z nią i będę czerpać przyjemność obcowania z danym wnętrzem. Jeśli w coś wątpię to szczerze o tych wątpliwościach opowiadam. Tylko szczerość między nami, zagwarantuje skuteczność transakcji

GK ESTATE BY KASIA GAJEK

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!