GK ESTATE BY KASIA GAJEK

Usługi

GK ESTATE BY KASIA GAJEK

Nasze usługi

Sprzedaj

To główna oś moich działań, w której świetnie się czuję. Sprzedaję domy, apartamenty, mieszkania, zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. W ramach procesu sprzedaży wyceniamy obiekt, sprawdzamy stan prawny, przygotowujemy plan/rzut nieruchomości, opracowujemy strategię sprzedaży. Współpracujemy z dekoratorami, fachowcami, a nawet artystami, od których wypożyczamy obrazy czy rzeźby. Wszystko po to, żeby najlepiej oddać charakter sprzedawanej nieruchomości!

Kup

Szukamy tego, czego potrzebujesz. Selekcjonujemy i pozyskujemy z rynku najbardziej atrakcyjne dla Ciebie propozycje. Angażując mnie w ten proces oszczędzasz czas, ale przede wszystkim otrzymujesz dostęp do nieruchomości, które nie są widoczne na portalach ogłoszeniowych. Niezależnie od efektu końcowego, proces wyboru i przedstawienia ofert jest wymagającą czasu i kompetencji usługą, dlatego pobieram za nią wnagrodzenie.

Concierge

Nie masz czasu na pakowanie i przeprowadzkę? Nie szkodzi! Zamówimy dla Ciebie sprawdzoną firm przeprowadzkową, dorobimy klucze dla najemcy, dokupimy brakujące wyposażenie mieszkania lub sprzedamy to, z którym nie wiesz co zrobić. Przeprowadzka to wielki krok w życiu wszystkich członków rodziny, a od zakupu nieruchomości ten etap dopiero się zaczyna. W kolejnych krokach trzeba znaleźć szkołę w okolicy, wybrać przedszkole i zweryfikować usługodawców. W to także możemy się zaangażować, pomagając Ci w procesie relokacji. Po finalizacji transakcji nasza współpraca dalej trwa, nie zostawiamy Cię samego!

Home Staging

Jest niezbędny w większości nieruchomości. To dzięki niemu moje oferty się podobają, mają duże zasięgi i są dobrze pozycjonowane. Klienci „kupują oczami”, mamy tylko kilka pierwszych sekund na zrobienie dobrego wrażenia, tak aby Klient został i przeczytał całą ofertę na portalu ogłoszeniowym. Wbrew obiegowej opinii, home staging to znacznie więcej niż tylko rozkładanie poduszek

Wynajmij

Domy, mieszkania, apartamenty. Znajdziemy dla Ciebie nieruchomość, lub Najemcę. Zweryfikujemy go i wybierzemy najbardziej adekwatnego do Twoich oczekiwań. Korzystamy z narzędzia do weryfikacji: simple.rent

Copywriting

Każda nieruchomość ma swoją historię, warto ją poznać…. Przedstawiamy ja w formie wizualnej, ale także w treści. Korzystamy z usług mistrzów słowa, by nasze oferty były atrakcyjne i uruchamiały wyobraźnie czytających.

GK ESTATE BY KASIA GAJEK

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!